ttv


Úvod

Zařídíme právě to, co potřebujete.

Zabýváme se PR, mediálním poradenstvím a krizovou komunikací, tvoříme reklamní kampaně, webové stránky včetně propagace na sociálních sítích, a další služby.

Všechny tyto záležitosti spolu úzce souvisí a čím komplexněji pracujeme, tím lepších výsledků je možné dosáhnout.

Pokud hledáte zodpovědnost, profesionalitu a poctivou práci za své peníze, obraťte se na nás.


O nás

Odvádíme svou práci tak, abyste s ní byli vždy spokojeni. Naším cílem jsou vaše úspěchy.

Na trhu se pohybujeme od roku 2008 a od té doby jsme vytvořili spolehlivý tým, který díky svým zkušenostem umí navrhnout a zrealizovat funkční řešení, přitom se neustále vzděláváme a sledujeme nové trendy.

Naše práce nás baví a proto se jí věnujeme naplno, kdykoli je potřeba.


Public relations

Na PR aneb vztazích s veřejností je potřeba pracovat dlouhodobě, proto si pro něj vyberte spolehlivé partnery, kteří porozumí potřebám vaší firmy. Věříme, že vám dokážeme nabídnout právě to, co potřebujete.

"K čemu je PR?"

Všude jsme zahlceni reklamou, která má proto čím dál menší účinnost. Oproti tomu působení PR – články, rozhovory apod., působí důvěryhodněji a pomůžou vám rozšířit pozitivní povědomí o firmě, nebo propagovat službu či produkt.

"Jak má vypadat PR?"

Přístup k PR by měl být zodpovědný a dlouhodobě plánovaný. Komunikační aktivity je třeba pečlivě promýšlet a cílit, a to tak, aby zajímala jak cílovou skupinu, tak novináře.

"A proč?"

Pokud budou vaše mediální aktivity správně zamířené, máte už zčásti vyhráno. Kvalitní podklady a zajímavé tiskové zprávy zjednoduší novinářům práci, a tak je pravděpodobné, že si v budoucnu přečtou i vaše další "tiskovky". Ale pokud je budete zahlcovat informacemi, které nemůžou použít, pravděpodobně je budou rovnou přesouvat do Koše…

head
Buďte chytřejší než konkurence